Sizler İçin

İç mekanlar için en iyi çözüm

 

İlk izlenimler kalıcı etkiler bırakır. Bir mekanın duvarlarındaki değişim, çok büyük farklar yaratabilir. Odanız, eviniz, iş merkeziniz ya da herhangi bir iç mekanda, duvarlarınızdaki Ventrawall değişimi ile sizlerde de kalıcı etki yaratacağımıza inanıyoruz.

Ventrawall benzersiz renk ve desen kombinasyonları ve bir çok yüzeyde kolayca uygulanabilirliği sayesinde iç mekanlarınıza özel bir ifade kazandırarak duvarlarınızda yenilik ve değişim yaratır. Ventrawall, modern yaşamın günlük ihtiyaçlarına hitap ederek, duvarlarınız için yeni ve sürdürülebilir bir alternatif oluşturur.

Ulaşılabilir fiyatı, kolay uygulanabilirliği ve sınırsız renk seçenekleri ile neredeyse her tür yüzeye uygulanabilir. İç cephe kullanımına uygun olan Ventrawall tüm konutlarda, iş yerlerinde, eğitim ve sağlık kurumlarında, otellerde kısaca tüm iç mekanlarda kullanılabilir.

Ventrawall, bir duvar kağıdı, duvar boyası veya kimyasal madde içeren bir ürün değildir.

Piyasada kullanılan hiçbir ürüne benzemeyen, modern ve yenilikçi iç cephe kaplaması olan Ventrawall, yüksek mukavemeti, esnekliği, üstün kalite bileşenleri ve performansı ile duvarlarınızda fark yaratacaktır. Ventrawall ön hazırlık gerektirmeden tüm yüzeylerde (beton, alçı, alçıpan, ahşap, mermer, sıva, cam, plastik, taş, saten boya, metal. vb.) uygulanabilir.

Modayı Ulaştıran Duvar Kağıdı Sitesi

duvarposteri.org, başka hiçbir yerde bulamayacağınız duvar kağıtlarına, istediğiniz her zaman ulaşmanızı sağlayan bir web sitesidir.

Tarzını Keşfet

duvarposteri.org sunduğu alışveriş deneyimiyle duvarlarınızı en yeni moda trendlerine göre dizayn etmenizi sağlıyor. Kendinizi ve tarzınızı keşfetmenize yardım ediyor.

Akıllı Alışveriş

duvarposteri.org‘dan yaptığınız alışverişle zamandan tasarruf eder ve istediğiniz ürüne ulaşırsınız.

Mutlu Üyeler

duvarposteri’un bütün çalışanlarının en önemli hedefi üyelerinin mutluluğunu sağlamaktır. mordentehome.com, güncel dekorasyon modasını yakından takip eder ve size ulaştırmak için özenle çalışır. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.

Güvenli ve Kolay Alışveriş

Ayrıcalıklı alışveriş keyfini aynı zamanda kolay ve güvenli hale getirmek için mordentehome.com, en iyi teknolojiyi ve en güvenli online alışveriş sistemini kullanır. duvarposteri.org SSL güvenlik sertifikasına sahiptir ve kredi kartı ile bu sistem dahilinde alışveriş yapılır.